Promocja dla dwojga

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent, niespodziankę lub po prostu spędzić wspólnie miłe chwile w towarzystwie ukochanego, ukochanej, koleżanki, kolegi, mamy, córki …  to zapraszamy na „PROMOCJĘ DLA DWOJGA” 

Łączny koszt zabiegów dla dwóch osób wynosi 300zł
(koszt zabiegów poza promocją – 420 zł, oferta ważna do 30.06.2014r.)

          Każda z osób będzie miała wykonane dwa jednogodzinne zabiegi: jeden na ciało, drugi na twarz, szyję i dekolt. Zabiegi będą wykonywane naprzemiennie, w tym samym czasie i miejscu.

1. Relaksacyjny masaż ciała (lub wybranej części ciała) – 1 h,
2. Pielęgnacyjny zabieg na twarz, szyję i dekolt (demakijaż, peeling, masaż, ampułka, maska, krem końcowy) – 1 h.

        Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Po ciężkim dniu pracy i intensywnej nauce, zasługujemy na chwilę relaksu. Masaż ciała pomoże nam się uspokoić, odprężyć i złagodzić skutki stresu.
       Zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu wykonany przy użyciu profesjonalnych kosmetyków nawilży, odżywi i pojędrni skórę, a indywidualnie dobrany peeling odświeży. Masaż rozluźni napięte mięśnie, poprawi krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra twarzy będzie pojędrniona. Zastosowana po takim masażu ampułka i maska doskonale się wchłonie, a składniki aktywne w nich zawarte wykorzystane będą w 100%.

       Blask świec, pachnące olejki oraz nastrojowa muzyka wprowadzi Was w niepowtarzalny nastrój a wykonane zabiegi nawilżą, pojędrnią i zrelaksują Wasze ciała.

Zapraszamy

Zespół Skin-Care