Czysta moc natury – zabieg z maską rozgrzewającą i hydrofilową maską algową do masażu

(demakijaż, tonizacja, rozgrzewająca maska złuszczająca, masaż na hydrofilowej masce algowej – indywidualnie dobranej do rodzaju cery + ampułka, krem końcowy)

Zabieg z użyciem rozgrzewającej maski złuszczającej z rokitnikiem dla skóry wymagającej. Usuwa martwe komórki naskórka, zwalcza przedwczesne starzenie się skóry, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i wygładza cerę. Ekstrakt zawiera wiele naturalnych antyoksydantów – szczególnie witaminy C. Maska bezpośrednio po nałożeniu wywołuje przyjemne uczucie ciepła. Mikrogranulki 3polietylenowe umożliwiają delikatne usuwanie martwych komórek naskórka. Kaolin głęboko oczyszcza, olej z pestek winogron wygładza skórę. Owocowy zapach pozostawia niezwykłe uczucie świeżości i czystości.

Masaż wykonywany jest z użyciem hydrofilowej maski algowej. Maski nie zawierają konserwantów i dodatków zapachowych, z dodatkiem roślinnych substancji biologicznie czynnych. Działanie maski algowej zintensyfikowane jest poprzez dodanie koncentratów w ampułkach, w zależności od konkretnych potrzeb klientki. Maska „roztapia” się na skórze przyjmując postać żelu. Produkt jest tak czysty jak sama natura. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort stosowania.