Fale radiowe – zabieg na TWARZ (oczy, szyja, dekolt)

Fale radiowe na twarz stosujemy w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry. Po serii zabiegów drobne zmarszczki wygładzają się, poprawia się owal twarzy.

Fala radiowa działa przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się skóry, a nie same objawy. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 25 -55 lat po ok. 8 – 12 tyg. od zakończenia kuracji, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Młode kobiety również mogą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych – profilaktycznie, nie dopuszczając do powstawania zmarszczek wokół oczu, zapobiegną wiotkości skóry. Słowem skóra pobudzona do intensywnej pracy będzie bardzo długo wyglądać na jędrną i wypoczętą.

Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Działanie fal radiowych polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała (np. nadmiar luźnej skóry). Struktura skóry staje się bardziej spójna, odzyskuje sprężystość.

Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Na skutek wibracji RF o niskiej częstotliwości dochodzi do reakcji naprężenia cząsteczkowego. Włókna kolagenowe zaczynają się kurczyć, nawet do 65%. Skóra wygładza się stając się jednocześnie bardziej elastyczna i jędrniejsza.

Efekty: fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie.

  • Najlepsze efekty uzyskujemy po serii ok 6-8 zabiegów 1 raz w tygodniu.
  • Serię powtarzamy 1-2 razy w roku w zależności od kondycji skóry.
  • 1 zabieg 220 zł
  • 6 zabiegów w serii po 200 zł
  • 8 zabiegów w serii po 180 zł
  • Czas trwania zabiegu 1,5 godz.