Linia FAIR SKIN – JANSSEN COSMETICS

Zredukuj przebarwienia i rozjaśnij swoją skórę, przywracając jej perfekcyjny wygląd.
Koloryt skóry jest determinowany przez ilość i rozmieszczenie pigmentu – melaniny. Zabieg z Linii FAIR SKIN koncentruje swoje działanie na regulowaniu pracy melanocytów oraz kontrolowaniu zaburzeń związanych z nieprawidłową dystrybucją barwnika w skórze. Substancje aktywne zawarte w produktach redukują nadmiar pigmentu, rozjaśniają melaninę nagromadzoną w warstwie rogowej naskórka i zapobiegają powstawaniu nowych plam i przebarwień.
Skóra odzyskuje równomierny koloryt, lepiej odbija światło, dzięki czemu wygląda na wypoczętą i odmłodzoną. Regularna aplikacja produktów z linii FAIR SKIN pozwala walczyć z przebarwieniami skóry na czterech etapach:

  1. Ochrona skóry przed promieniowaniem UVA i UVB
  2. Blokowanie aktywności hormonu odpowiedzialnego za pobudzenie produkcji melaniny
  3. Hamowanie aktywności tyrozynazy, enzymu odpowiedzialnego za produkcję melaniny oraz hamowanie dojrzewania melanocytów, nie dopuszczając do produkcji nadmiernej ilości melaniny
  4. Degradacja melanosomów ( nośników melaniny ) oraz zatrzymanie ich przenikania do naskórka.
    Zabieg wykonany jest w całości na kosmetykach firmy JANSSEN , zawiera demakijaż ( łagodny proszek oczyszczający), peeling z kwasem glikolowym i cytrynowym, masaż twarzy, szyi i dekoltu, ampułkę rozjaśniającą przebarwienia, rozjaśniającą maskę kremową, oraz krem końcowy.

2 – fazowy koncentrat, zawierający innowacyjne, wybielające substancje czynne, niezwykle efektywne w walce z przebarwieniami skóry. Zestaw pozwala na 6-tygodniową kurację. Zawartość fiolki (7,5 ml) wystarcza na 1 tydzień. Stosujemy preparat codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy ( ok. 1 ml koncentratu ). Po 6-tygodniowej kuracji nadmiar syntezy melaniny zostaje zatrzymany. Możemy zaobserwować widoczny efekt rozjaśnienia plam i przebarwień, skóra odzyskuje równomierny koloryt.

▪ Czas trwania zabiegu 1,5 godziny,
▪ Najlepsze efekty uzyskujemy po serii ok – 6 zabiegów 1 raz w tygodniu,
▪ Serię powtarzamy 1-2 razy w roku,
▪ Cena zabiegu – 150 zł,
▪ Dodatkowo, aby wzmocnić kurację – Zestaw do pielęgnacji domowej w cenie 217 zł ( 2-fazowy koncentrat ) oraz krem na noc w cenie 136 zł ( 50 ml ).