Linia OILY SKIN – JANSSEN COSMETICS

Zabieg z linii OILY SKIN pielęgnuje skórę tłusta i zanieczyszczoną. Nie tylko w okresie dojrzewania skóra jest wytrącona z równowagi – niezdrowa dieta, zmienny poziom hormonów i codzienny stres, często prowadzą do przetłuszczania się cery. Skóra o takiej kondycji powinna być pielęgnowana ze szczególną uwagą.
Zadaniem tej linii jest normalizacja pracy gruczołów łojowych, odblokowanie porów oraz zapobieganie powstawaniu i nawracaniu stanów zapalnych i wyprysków. W ten sposób zwalczana jest skłonność do powstawania trądziku w jego początkowych fazach.
Zabieg wykonany jest w całości na kosmetykach firmy JANSSEN , zawiera demakijaż, peeling na bazie kwasów owocowych, masaż twarzy, szyi i dekoltu, ampułkę normalizującą do skóry tłustej, zanieczyszczonej, maskę głęboko oczyszczającą, krem końcowy.

▪ Czas trwania zabiegu – 1,5 godziny,
▪ Cena – 130 zł.
▪ Dodatkowo, aby wzmocnić kurację – pielęgnacja domowa ( koncentrat na stany zapalne ) w cenie 112 zł ( 30 ml ) oraz kremowy żel regulujący wydzielanie sebum w cenie 93 zł ( 50 ml ).

Koncentrat normalizuje pracę gruczołów łojowych, zawiera substancje aktywne anti-sebum z kwasem oleanolowym. Aplikacja produktu dwa razy dziennie przez okres 6-tygodni skutecznie poprawia stan skóry tłustej, z niedoskonałościami. Następuje spadek produkcji sebum, zredukowanie liczby zaskórników i krost, zmniejszenie skłonności do powstawania stanów zapalnych.
Kremowy żel reguluje ilość wydzielanego sebum przez 24 godziny. Lekka konsystencja hydrożelu odświeża i pielęgnuje skórę, zapewniając doskonałą kontrolę nad przetłuszczaniem się skóry. Codzienne stosowanie zwalcza przyczynę powstawania niedoskonałości.