Linia REGENERATION SKIN – JANSSEN COSMETICS

Wraz z upływem czasu pojawiają się zaburzenia hormonalne, które doprowadzają do zahamowania syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, obniżenia ilości lipidów w skórze oraz zmniejszenia nawilżenia skóry. Następuje osłabienie systemu odpornościowego i nieprawidłowe rozmieszczanie komórek barwnikowych, co daje obraz skóry bladej z miejscowymi przebarwieniami. Spadek poziomu estrogenów objawia się zwiotczeniem i spadkiem elastyczności skóry. Jednak wiek metrykalny nie musi pokrywać się z kondycją naszej skóry. Właściwa pielęgnacja opóźnia proces starzenia się skóry. Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask.

Właściwą odpowiedzią na te potrzeby jest zabieg z linii SKIN REGENERATION, która stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry. Innowacyjna koncepcja substancji aktywnych wspiera naturalne funkcje skóry i stymuluje odnowę komórkową.

Zabieg wykonany jest w całości na kosmetykach firmy JANSSEN , zawiera demakijaż, peeling, masaż twarzy, szyi i dekoltu, koncentrat wygładzający zmarszczki, maskę kremową oraz krem końcowy.

▪ Czas trwania zabiegu – 1,5 godziny,
▪ Cena – 140 zł.