Linia SENSITIVE SKIN – JANSSEN COSMETICS

Na skórze wrażliwej mogą pojawić się przedwczesne oznaki starzenia się, związane z zanieczyszczeniem środowiska, stresem oraz czynnikami podrażniającymi. Zaczerwienienie skóry wynika z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to może stopniowo się pogarszać i prowadzić do trwałego zaczerwienienia i pojawienia się drobnych, rozszerzonych naczynek. Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.

Produkty z linii SENSITIVE SKIN działają razem, aby w synergii przywracać równowagę skóry. Posiadają niezwykłą formułę kosmetyków dla skóry wrażliwej, bez konserwantów i substancji zapachowych. Stanowią odpowiednie połączenie aktywnych składników, które przynoszą natychmiastową ulgę wrażliwej skórze. Wzmacniają barierę hydrolipidową, redukują zaczerwienienie i uspokajają skórę.

Zabieg wykonany jest w całości na kosmetykach firmy JANSSEN , zawiera demakijaż ( łagodny krem oczyszczający), peeling enzymatyczny, masaż twarzy, szyi i dekoltu, ampułkę dla skóry wrażliwej, naczynkowej, łagodzącą maskę oraz krem końcowy.

▪ Czas trwania zabiegu – 1,5 godziny
▪ Cena – 130 zł