Zabieg na okolice oczu z użyciem fal radiowych

(demakijaż, peeling enzymatyczny, ampułka liftingująca, lifting falami radiowymi, maska algowa lub płat kolagenowy oraz krem końcowy na okolicę oczu i twarzy).

Fala elektromagnetyczna emitowana przez RF ujędrnia, zagęszcza oraz odwraca skutki starzenia się skóry. Poprawia się jakość skóry, zwiększa gęstość i napięcie, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Fale radiowe stosujemy w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry. Po serii zabiegów drobne zmarszczki wygładzają się.

Fala radiowa działa przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się skóry, a nie same objawy. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 25 -55 lat po ok. 8 – 12 tyg. od zakończenia kuracji, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Działanie fal radiowych polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

Efekty:

  • Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki.
  • Celem zabiegu jest lifting skóry okolic oczu.
▪ Najlepsze efekty uzyskujemy po serii ok 6-8 zabiegów 1 raz w tygodniu.
▪ Serię powtarzamy 1-2 razy w roku w zależności od kondycji skóry.
▪ 6 zabiegów po 80 zł
▪ 8 zabiegów po 70 zł
▪ Czas trwania zabiegu ok. 45 min.