Dermia Solution

Dermia Solution

Dermia Solution to kompleksowy system opieki nad problematyczną skórą składający się z zabiegów przeprowadzanych na aparatach przez profesjonalistów oraz z odpowiednio skonfigurowanej pielęgnacji domowej. Główne problemy z jakimi borykają się nasi klienci to skóra tłusta, naczyniowa, delikatna, trądzikowa, starzejąca się lub z przebarwieniami. Metoda Dermia Solution polega na pracy trzema sterylnymi głowicami, które są konfigurowane w zależności od występującego problemu oraz suplementacji substancji aktywnych aż do skóry właściwej.

POLIABRAZJA

Głowica do Poliabrazji pozwala wykonywać najważniejszą część opieki nad skórą klienta, czyli skuteczne oczyszczanie z martwych komórek naskórka w niezwykle delikatny i nieinwazyjny sposób. Zabieg nie ma przeciwwskazań, a nawet jest możliwość pracy na skórze trądzikowej, naczyniowej i bardzo wrażliwej. Sterylny, rotujący dysk delikatnie stymuluje układ krwionośny i limfatyczny poprzez delikatny masaż, jednocześnie oczyszczając mechanicznie naskórek.

MIKRO AKTYWACJA M

Głowica do Mikro Aktywacji M to idealne rozwiązanie dla gabinetów zajmujących się zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Zaspokoi potrzeby w zakresie poprawiania kondycji skóry i głębokiej stymulacji u każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki 20-stu mikroigiełkom skutecznie zagęszczamy naskórek na wybranych powierzchniach zabiegowych: dekolt, szyja, twarz, dłonie oraz piersi, jednocześnie znacząco poprawiając jego przepuszczalność.

MIKRO AKTYWACJA S

Głowica do Mikroaktywacji S to pomoc w detalicznej pracy na małych fragmentach skóry, takich jak głębokie zmarszczki mimiczne, rozstępy czy blizny. Odpowiednia technika pracy pozwala na spłycenie bruzd oraz rozstępów bez konieczności znieczulania i zbędnego obciążania skóry.

Sterylne końcówki zabiegowe nie powodują wysięku krwi i limfy oraz niwelują uczucie bólu. Odpowiednio dobrana częstotliwość stymulacji pobudza układ krwionośny i limfatyczny do lepszej pracy, a klient bezpośrednio po zabiegu może powrócić do normalnej aktywności. Suplementacja odbywa się podczas zabiegu, jak i podczas właściwej pielęgnacji domowej. Preparaty podawane w trakcie zabiegów i pielęgnacji domowej to koktajle odpowiednio skonfigurowanych, biotechnologicznych substancji. Dzięki odpowiednio małym cząsteczkom, suplementacja odbywa się na wielu poziomach, aż do skóry właściwej. Właściwa diagnoza problemu skórnego z którym zgłasza się klient, plan zabiegów oraz kompleksowa pielęgnacja domowa jest gwarancją sukcesu w walce z niedoskonałościami skóry.

ZABIEGI MANUALNE

Dermia Solution to nie tylko zabiegi z użyciem aparatury, to również manualne i efektywne procedury. To doskonała alternatywa dla salonów kosmetycznych i kosmetologicznych, które pragną pracować manualnie, ale z wysokiej jakości preparatami.

Zabiegi dedykowane są klientom, którzy preferują pracę manualną. Pozwalają one odpowiednio przygotować skórę oraz na suplementację w zależności od jej potrzeb.

Zabiegi manualne doskonale sprawdzają się jako szybka regeneracja zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku skóry. Można je wykonywać w serii lub jako szybki zabieg np. przed ważnym wydarzeniem, na którym chcemy dobrze wyglądać. Podczas zabiegu skóra jest oczyszczana i peelingowana za pomocą kwasów lub peelingu enzymatycznego oraz odżywiana i nawilżana poprzez aplikację serum, kremów i maski.

Zabiegi manualne przeznaczone są dla każdego typu cery oraz dla klientów w każdym wieku. Dzięki biotechnologicznym preparatom nie tylko poprawiamy kondycję naskórka, ale również przeciwdziałamy problemom skórnym takim jak np.: podrażnienia, trądzik różowaty, trądzik pospolity lub suchość.