Mikro Aktywacja S

MIKRO AKTYWACJA S – precyzyjna stymulacja linii zmarszczek.

To zabieg polegający na wykonaniu serii mikronakłuć, niezwykle precyzyjną głowicą (6 mikroigieł), dokładnie w dnie zmarszczki, jednocześnie stymulując i suplementując preparatem Lift Complex Plus z tripeptydem (SYN-HYCAN) i PHYTODERMINE. Składniki te “relaksują” mięśnie zagniatające bruzdy.Procedura jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie komfortowa (brak wysięku krwi, natychmiastowa regeneracja skóry), pozwala na opracowywanie zmarszczek w bardzo newralgicznych miejscach (obszar oczu i ust).

Założenia zabiegów Mikro Aktywacji S

Innowacyjne cechy zabiegu Mikro Aktywacji S

Głowica do Mikroaktywacji S to pomoc w detalicznej pracy na małych fragmentach skóry, takich jak głębokie zmarszczki mimiczne, rozstępy czy blizny. Odpowiednia technika pracy pozwala na spłycenie bruzd oraz rozstępów bez konieczności znieczulania i zbędnego obciążania skóry.

Obszary zastosowania zabiegów Mikro Aktywacji S

Bruzdy i zmarszczki mimiczne.

Wraz z upływem lat na skórze zaczynają występować bruzdy i zagniecenia, które wizualnie wyostrzają rysy twarzy i dodają nam lat. Podczas licznych procedur zabiegowych dostępnych na rynku kosmetologicznym, bardzo często właśnie newralgiczne miejsca – okolice oczu, okolice ust, szyja nie mogą podlegać agresywnym zabiegom ze względu na delikatną strukturę skóry. Zabieg Mikro Aktywacji S wykonujemy głowicą z 6-ma sterylnymi igłami, które nakłuwają dno bruzdy transportując peptydy i kwas hialuronowy, które regenerują skórę, wypłycają bruzdy i spowalniają jej zagniatanie. Zabieg nie wymaga znieczulenia dzięki ogromnej ilości uderzeń podczas stymulacji, które wprowadzają w błąd receptory skóry. Mikroigły są odpowiednio ukształtowane poprzez ich precyzyjne szlifowanie, co pozwala uniknąć wysięku krwi i bardzo efektywnie suplementować substancje aktywne w bruzdy. Bardzo mały przekrój głowicy gwarantuje precyzyjną stymulację i suplementację nawet w trudno dostępnych miejscach – okolice oczu, ust, szyi, podbródka.

Trychlogia – zabiegi wspomagające leczenie problemów skórnych głowy.

Za efekty łysienia i przerzedzania włosów na skórze głowy odpowiedzialne są w dużej mierze choroby skóry. Po właściwej diagnozie podczas zabiegu trychologicznego bardzo efektywnie stymulujemy skórę głowy, jednocześnie suplementując ją, a co najważniejsze nie sprawiamy klientowi bólu.