Cell Balance Light

DERMIA SOLUTION Cell Balance Light – inteligentny krem dla dojrzałej skóry.

Ekskluzywny, odżywczy krem zalecany dla klientów po 40-tym roku życia posiadających cerę mieszaną z tendencjami do przetłuszczania się. Nowoczesny, inteligentny preparat przeznaczony do 24 godzinnej pielęgnacji skóry twarzy, oparty na bazie wyselekcjonowanych składników roślinnych i zaawansowanych substancji aktywnych. Nadaje się idealnie pod makijaż, łącząc dwie funkcje, stabilnej i matowej bazy oraz ekskluzywnego kosmetyku antystarzeniowego dla dojrzałej skóry.

Krem zaspokajający zróżnicowane potrzeby dojrzałej skóry. W przypadku cer tłustych lub mieszanych skóra powinna być zmatowiona, a jednocześnie dowartościowana antystarzeniowo składnikami aktywnymi. Preparat niezwykle szybko wchłania się nie pozostawiając ciężkiego filmu na skórze, idealnie ją matowi jednocześnie nawilża, poprawia jędrność i elastyczność, koi i łagodzi. Posiada wysoko skoncentrowaną formułę ochronną, wizualnie rozświetla i rozjaśnia skórę. Aktywuje własne procesy regeneracyjne skóry i pobudza ją do lepszej pracy.

Dzięki ekskluzywnym naturalnym olejom, masłom i kwasom zawierającym fitosterole działa niezwykle aktywnie na cerę po 40-tym roku życia, ale zbędnie jej nie podrażnia. Krem zabezpiecza skórę i reguluje TEWL w systemie 24-godzinnym. Pierwsze pozytywne efekty odczuwamy już po tygodniu aplikacji. Efektywna terapia to minimum trzy miesiące. Krem możemy stosować zarówno na dzień, jak i na noc, w zależności od indywidualnych potrzeb zależnych od pory dnia, pory roku, czy kondycji organizmu, skóra wchłonie niezbędne do właściwego funkcjonowania substancje (inteligentna formuła kremu). Efektywne działanie kremu jest możliwe tylko po uprzednim, właściwym przygotowaniu skóry (demakijaż, serum poprawiające przepuszczalność skóry Skin Corrector).
Opakowanie w formie termosu zapewnia optymalną ochronę kremu przed różnicami temperatur i działaniem światła.

Cell Balance Light z uwagi na precyzyjnie wyselekcjonowane składniki aktywne oraz odpowiednio dobrane konserwanty o najwyższej jakości, może być stosowany w pielęgnacji domowej bezpośrednio po agresywnych zabiegach znoszących barierę naskórkową.

Substancje aktywne: