Cell Balance Rich

DERMIA SOLUTION Cell Balance Rich – odżywczy, 24 godzinny i antystarzeniowy krem dla cery suchej i wrażliwej.

Niezwykle bogaty w ekskluzywne związki botaniczne krem, dedykowany klientom po 40-tym roku życia, zabezpieczający i suplementujący skórę na 24 godziny. Polecany do cery suchej, wrażliwej i atopowej. Możemy stosować go zarówno na dzień jak i na noc (twarz, dekolt , szyja) lub jako uzupełnienie do innych kremów na twarz do pielęgnacji nocnej (np. Cell Balance Light) nakładany na dekolt i szyję.

Idealnie zabezpiecza delikatną skórę przed czynnikami zewnętrznymi – słońce, zanieczyszczenia środowiska oraz bardzo agresywnymi czynnikami – duże różnice temperatur, intensywne oparzenia słoneczne. Cell Balance Rich to idealne połączenie wyselekcjonowanej i intensywnej pielęgnacji antystarzeniowej z pełnym ukojeniem, wyłagodzeniem podrażnień i zabezpieczeniem skóry. Krem przeznaczony do ekskluzywnej pielęgnacji dojrzałej, wrażliwej i suchej skóry powyżej 40-go roku życia. Już po 14 dniach suplementacji uzyskujemy pierwsze widoczne efekty, skóra jest bardziej gładka, nawilżona, napięta i uspokojona. Krem może być kompleksową ochroną i pielęgnacją podczas uprawiania ekstremalnych sportów (jazda na nartach, żeglarstwo), zabezpiecza skórę przed słońcem i środowiskiem zewnętrznym. Idealny do pielęgnacji delikatnej skóry dekoltu i szyi (rano i wieczorem).

U osób w młodszym wieku można stosować interwencyjnie – np. przez okres trzech miesięcy w celu poprawienia jakości skóry lub w wypadku agresywnych podrażnień. Efektywne działanie kremu jest możliwe tylko po uprzednim, właściwym przygotowaniu skóry (demakijaż, serum poprawiające przepuszczalność skóry Skin Corrector). Opakowanie w formie termosu zapewnia optymalną ochronę kremu przed różnicami temperatur i działaniem światła.

Uwaga – krem Cell Balance Rich z uwagi na precyzyjnie wyselekcjonowane składniki aktywne oraz odpowiednio dobrane konserwanty o najwyższej jakości, może być stosowany w pielęgnacji domowej, bezpośrednio po agresywnych zabiegach znoszących barierę naskórkową.

Substancje aktywne: