Element Protector

DERMIA SOLUTION Element Protector – głęboko ochronny krem pielęgnacyjny.

Element Protector to połączenie wysoko zaawansowanych składników aktywnych, które wzmacniają skórę od wewnątrz i zwiększają jej tolerancję na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Zapewnia ochronę na poziomie DNA komórki przed promieniowaniem UVA i UVB, nagłymi zmianami temperatur, wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami środowiska. Ten ekskluzywny krem gwarantuje optymalną regenerację każdej skóry dzięki zawartym w nim tripeptydom. Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Oprócz tego zapewnia zbalansowane nawilżenie skóry, co jest jedną z najważniejszych funkcji preparatów do pielęgnacji skóry.

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Krem Element Protector doskonale sprawdza się jako wykończenie zabiegów Biorewitalizacji Dermia Solution. Dzięki składnikom aktywnym optymalnie nawilża skórę, lekko ją matowi i chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Szczególnie przed promieniowaniem słonecznym, gdy zabiegi Dermia Solution wykonywane są w okresie kiedy słońce silniej operuje.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Przeznaczony dla każdego typu cery. Zapewnia głęboką ochronę skóry przed wiatrem, potem, wysokimi i niskimi temperaturami, słońcem, jak również klimatyzacją. Dla najbardziej optymalnej ochrony powinien być stosowany codziennie.

Substancje aktywne: