Brightening Complex

DERMIA SOLUTION Brightening Complex – serum rozjaśniające przebarwienia.

Lekkie, niezwykle skuteczne serum rozjaśniające przebarwienia i regulujące proces melanogenezy w warstwie podstawnej naskórka. Preparat dedykowany jest dla klientów z różnym typem skóry i w różnym wieku, co ułatwia jego zastosowanie zarówno podczas zabiegów przeprowadzanych w gabinecie, jak i w pielęgnacji domowej. W przypadku skóry z tendencjami do przesuszania się, preparat może być stosowany jako serum funkcyjne i uzupełniany bogatymi kremami. Przy cerze z tendencjami do przetłuszczania się może być stosowany samodzielnie. Dzięki komórkom macierzystym działającym przeciwstarzeniowo zadowoli również cerę dojrzałą. Konsystencja gęstej emulsji o delikatnym przyjemnym zapachu tworzy luksusową okluzję poprawiającą kondycję skóry.

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Preparat może być stosowany zarówno do zabiegów z użyciem głowicy do Poliabrazji, Mikro Aktywacji M, jak również do zabiegów wykonywanych manualnie.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Preparat zalecany dla osób bardzo wrażliwych na działnie słońca ze skłonnościami do przebarwień, jako codzienny preparat regulujący procesy melanogenezy. Ponadto może być stosowany do czasowego stosowania w celu rozjaśnienia jednorazowo powstałych przebarwień.

Substancje aktywne: