Hyaluron Complex

DERMIA SOLUTION Hyaluron Complex – serum z kwasem hialuronowym.

Syntetyczny kwas hialuronowy, w 100% czysty, nie zawiera białka i dzięki temu nie zawiera konserwantów, jest nieusieciowany, o stężeniu 3%. Ma konsystencję żelu, dzięki nowoczesnej technologii posiada wszystkie 5 rodzajów postaci niezbędnych do wytworzenia prawidłowo funkcjonującej przestrzeni MATRIX w skórze (produkcja, wiązanie, uaktywnianie, zabezpieczanie).

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym.

Hyaluron Complex idealnie nadaje się do wprowadzania podczas zabiegów biorewitalizacji, poliabrazji oraz do innych zabiegów znoszących barierę z martwych komórek. Idealny również jako serum pod podkład lub krem. Bardzo bezpieczny, ponieważ nie zawiera zbędnego białka, a dzięki temu konserwantów. Mogą go stosować osoby z bardzo ciężkimi alergiami i bardzo wrażliwą skórą.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej.

Hyaluron Complex idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej i naczyniowej, ponieważ koi i skutecznie łagodzi podrażnienia. Skóra przesuszona i bardzo odwodniona potrzebuje długotrwałego nawilżenia, co nie jest możliwe jeżeli nie suplementujemy jej systematycznie w pielęgnacji domowej. Stosując Hyaluron Complex jako serum osiągamy optymalny efekt na dłuższy czas. Jest również idealny jako serum pod krem lub podkład.

Substancje aktywne: