Purifying Complex

DERMIA SOLUTION Puryfying Complex – serum do cery wrażliwej, trądzikowej.

Ekskluzywne serum funkcyjne skutecznie walczące z problemami skórnymi związanymi z cerą nadmiernie tłuszczącą się i z tendencjami do trądziku, trądzikiem różowatym oraz wszelkiego rodzaju podrażnieniami. Preparat skutecznie eliminuje bakterie beztlenowe, matowi naskórek, łagodzi podrażnienia i nawilża. Gwarantuje długotrwały efekt jeżeli stosujemy jako podstawę w pielęgnacji domowej. Ponieważ trądzik jest nie tylko domeną młodych osób sprawdza się przede wszystkim przy cerze po 30 roku życia i przy tak problematycznych zmianach jakie występują przy trądziku różowatym.

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Serum jest przeznaczone do stosowania zarówno podczas procedury zabiegowej, jak i do pielęgnacji domowej. W zabiegach z użyciem głowic do Poliabrazji i Mikro Aktywacji M, serum stosujemy samodzielnie jako główną suplementację po stymulacji lub łącznie z kwasem hialuronowym. W zabiegach manualnych serum jest wprowadzane do skóry po preparatach poprawiających przepuszczalność naskórka – Light Peeling lub Enzyme Exfoliant.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Serum można stosować jako kurację poprawiającą kondycję skóry lub jako stałą pielęgnację domową, jeżeli skóra tego wymaga. W zależności od skali problemów i intensywności trądziku stosujemy raz lub dwa razy dziennie.

Substancje aktywne: