O nas

O nas

Kosmetologia to szybko rozwijająca się dziedzina dermatologii. Dzięki innowacyjnym substancjom aktywnym, jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Od 3 lat pracuję na selektywnej marce biotechnologicznej Dermia Solution. Praca na aparatach kosmetologicznych Dermia Solution sprawia, że wykonywane zabiegi są niezwykle skuteczne i jednocześnie nieinwazyjne dla skóry. Rozbudowany system zabiegów biorewitalizacji zapewnia każdemu Klientowi kompleksową obsługę w każdym przedziale wiekowym oraz przy wielu problemach kosmetycznych, a nawet dermatologicznych.

Z przyjemnością zapraszam Państwa na konsultacje kosmetologiczne, programy zabiegowe oraz zakupy biotechnologicznych preparatów do pielęgnacji domowej.

W ofercie gabinetu Skin Care znajdą Państwo zabiegi intensywnie stymulujące skórę do produkcji kolagenu i elastyny oraz suplementujące skórę, przede wszystkim w kwas hialorunowy i peptydy. Oprócz zabiegów na twarz oferuję również zabiegi na ciało z użyciem aparatu Wave oraz usługi z zakresu wizażu, depilacji, pielęgnacji brwi.